Me pakume erilahendusi

Üle 90 protsendi Seve Ehituse AS-i toodangust moodustavad äriklientidele (arendajad ja ehitusettevõtted) ehitatavad majad ja hooned. Enamasti on tegemist mitte Seve tüüpmajadega, vaid kliendi jooniste või kliendi soovide kohaselt Seve Ehituse AS-i poolt kliendile projekteeritud ja ehitatud majadega. Seve Ehituse AS on tarninud kortermaju ja ehitanud mahukaid arendusprojekte Eestisse alates aastast 1995, Norrasse ja Rootsi aastast 2005, Soome aastast 2009 ning Šveitsi aastast 2014.

Loe lähemalt Võta ühendust

Meie Tugevused

Oleme alates 1995. aastast tootnud ja ehitanud rohkem kui 500 eriprojektiga maja Eestis, Norras, Rootsis, Soomes ja Šveitsis.

Seve Ehituse AS on pannud väga suurt rõhku oma insenertehnilise võimekuse arendamisele. Meil töötab kõikides osakondades kokku 18 inseneri või arhitekti haridusega inimest, mis on üks parimaid näitajaid kogu Eesti puitmajatootmise sektoris. Tänu inseneriharidusega inimeste kasutamisele igas töölõigus, müügist viimistlustöödeni, suudame kliendile pakkuda väga professionaalseid lahendusi algusest lõpuni.

Samuti suudame juba müügist alates hinnata ka suurte projektide kogumaksumust, pakkuda kliendile välja tema eriprojekti teostamiseks vajalike võimalike insenerilahenduste hindasid ning leida kliendi soovide ja ehitustööde maksumuse parima kombinatsiooni.

Kui Teil on oma arendusprojekti või kortermaja joonised valmis, siis saatke need hinnapäringuks meile või registreerige end meie juurde konsultatsioonile ja/või tehase külastusele. Kui veel kahtlete meie võimekuses, siis altpoolt leiate mõned meie suuremad projektid läbi aegade.

1

Viiekordne 18 korteriga kortermaja Norras. Kõik kandvad konstruktsioonid on puidust.

2

Lasteaed 1150 m2 Kirkenesi linnas Norras. Kõik kandvad konstruktsioonid on puidust. Klaasist varikatused. Madalenergia maja vastavalt Norra standardile NS 3700.

3

Seve Ehituse AS-i puiduladu. Väga suured avatud silded puittaladega.

4

8 paarismajaboksi ja 1200 m2 suuruse elamispinnaga arendus Helsingis.

5

20 korteri ja 1350 m2 elamispinnaga kortermajade arendus Hammerfestis.

6

11 paarismaja ja 1600 m2 elamispinnaga arendus Kirkenesis Norras.

7

16 korteri ja 800 m2 elamispinnaga arendus Hammerfestis Norras.

8

27 korteri ja 2100 m2 elamispinnaga arendus Hurdalis Norras.

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma kontaktandmed

  Lisa Fail

  Sisesta oma kontaktandmed

   Sisesta oma kontaktandmed

    Kontakt

    Seve Ehituse AS

    Tallinna kontor
    Laki põik 2, 12915 Tallinn

    Telefon: +372 6 645 843
    E-mail: seve@seve.ee    myyk@seve.ee

    Võta Ühendust