Kontakt

Administratsioon

Vello Enniste

Tegevjuht/ juhatuse esimees
+372 56 68 5548
+372 66 45 840
vello.enniste@seve.ee

Aime Kruusimaa

Juhiabi/Sekretär
+372 56 20 2055
+372 66 45 843
seve@seve.ee

Mai Minnus

Personalispetsialist
+372 56 20 2151
+372 66 45 841
mai@seve.ee

Müügiosakond

Henri Enniste 

Müügiosakonna juht/juhatuse liige
+372 56489158
henri.enniste@seve.ee

Kristo Vaiksoo

Müügiinsener
+372 5041546
kristo.vaiksoo@seve.ee

Sarath Kumar Babu

Müügiinsener
+372 56817507
babu@seve.ee

Victor Martinez

Müügiinsener
+372 56970767
victor@seve.ee

Projektijuhtimine

Marko Valk

Projektijuht
+372 56984415
marko@seve.ee

Anneli Männama

Projektijuht
+372 56202152
anneli@seve.ee

Liitu meiega

Kõige kaugemale jõuab ja suurimat edu saavutab see, kes on kõige rohkem töötanud enese ületamiseks.
– Antoine de Saint- Exupery
Avarda oma võimeid ja saavuta edu Seve edukas kollektiivis!

 

Puitelementmajade projekteerija

Puitmajade ehituse projektijuht

Puitmajade tootejuht

Partnerid

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma kontaktandmed

    Lisa Fail

    Sisesta oma kontaktandmed

      Sisesta oma kontaktandmed

        Kontakt

        Seve Ehituse AS

        Tallinna kontor
        Laki põik 2, 12915 Tallinn

        Telefon: +372 6 645 843
        E-mail: seve@seve.ee    myyk@seve.ee

        Võta Ühendust