Kontakt

Administratsioon

Vello Enniste

Tegevjuht/ juhatuse esimees
+372 56 68 5548
+372 66 45 840
vello.enniste@seve.ee

Mai Minnus

Sekretär
+372 56 20 2055
+372 66 45 843
seve@seve.ee

Anni Paves

Personalijuht
+372 56 20 2151
+372 66 45 841

anni@seve.ee

Müügiosakond

Henri Enniste 

Müügiosakonna juht/juhatuse liige
+372 56489158
henri.enniste@seve.ee

Airi Tomesti

Müügiinsener
+372 56202152
airi@seve.ee

Kristo Vaiksoo

Müügiinsener
+372 5041546
kristo.vaiksoo@seve.ee

Victor Martinez

Müügiinsener
+372 56970767
victor@seve.ee

Projektijuhtimine

Virgo Kadastik

Projektijuht (Island)
+372 566 22697
virgo@seve.ee

Mehis Vitkar

Projektijuht (Norra)
+372 56 99 35 23
mehis@seve.ee

Liitu meiega

Kõige kaugemale jõuab ja suurimat edu saavutab see, kes on kõige rohkem töötanud enese ületamiseks.
– Antoine de Saint- Exupery
Avarda oma võimeid ja saavuta edu Seve edukas kollektiivis!

 

Vaata tööpakkumisi

 

Üldehitaja/Puusepp

Asjalik ehitaja – tule meile tööle!

Kliki ja vaata lisainfot!

 

Järkamisliini operaator

Otsime Seve majatehasesse Lehetus järkamisliini operaatorit!

Kliki ja vaata lisainfot!

Partnerid

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma kontaktandmed

Lisa Fail

Sisesta oma kontaktandmed

Sisesta oma kontaktandmed

Kontakt

Seve Ehituse AS

Tallinna kontor
Laki 34, 12915 Tallinn

Telefon: +372 6 645 843
E-mail: seve@seve.ee    myyk@seve.ee

Võta Ühendust