Kontakt

Administratsioon

Vello Enniste

Tegevjuht/ juhatuse esimees
+372 56 68 5548
+372 66 45 840
vello.enniste@seve.ee

Mai Minnus

Juhiabi/Sekretär
+372 56 20 2055
+372 66 45 843
seve@seve.ee

Ave Jürvetson

Personalispetsialist
+372 56 20 2151
+372 66 45 841

ave@seve.ee

Müügiosakond

Henri Enniste 

Müügiosakonna juht/juhatuse liige
+372 56489158
henri.enniste@seve.ee

Kristo Vaiksoo

Müügiinsener
+372 5041546
kristo.vaiksoo@seve.ee

Victor Martinez

Müügiinsener
+372 56970767
victor@seve.ee

Projektijuhtimine

Liitu meiega

Kõige kaugemale jõuab ja suurimat edu saavutab see, kes on kõige rohkem töötanud enese ületamiseks.
– Antoine de Saint- Exupery
Avarda oma võimeid ja saavuta edu Seve edukas kollektiivis!

 

Sekretär

Majaelementide koostaja

Eelarvestaja-müügiinsener

Partnerid

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma kontaktandmed

    Lisa Fail

    Sisesta oma kontaktandmed

      Sisesta oma kontaktandmed

        Kontakt

        Seve Ehituse AS

        Tallinna kontor
        Laki põik 2, 12915 Tallinn

        Telefon: +372 6 645 843
        E-mail: seve@seve.ee    myyk@seve.ee

        Võta Ühendust