Me pakume erilahendusi

Kui Teie sooviks on ehitada oma maja enda jooniste järgi või leida endale ehitaja, kes pakub majaehitusele lisaks ka arhitektiteenust, siis võtke meiega kindlasti ühendust. Seve Ehituse AS teeb koostööd rohkem kui 10 arhitektuuribüroo ja arhitektiga Eestist, Norrast ja Šveitsist ning ehitab maju ka kliendi enda jooniste alusel.

Loe lähemalt Võta ühendust

Meie Tugevused

Oleme alates 1995. aastast tootnud ja ehitanud rohkem kui 500 eriprojektiga maja Eestis, Norras, Rootsis, Soomes ja Šveitsis.

Seve Ehituse AS on pannud väga suurt rõhku oma insenertehnilise võimekuse arendamisele. Meil töötab kõikides osakondades kokku 18 inseneri või arhitekti haridusega inimest, mis on üks parimaid näitajaid kogu Eesti puitmajatootmise sektoris. Tänu inseneriharidusega inimeste kasutamisele igas töölõigus, müügist viimistlustöödeni, suudame kliendile pakkuda väga professionaalseid lahendusi algusest lõpuni.

Samuti suudame juba müügist alates hinnata ka eriprojekti kogumaksumust, pakkuda kliendile välja tema eriprojekti teostamiseks vajalike võimalike insenerilahenduste hindasid ning leida kliendi soovide ja ehitustööde maksumuse parima kombinatsiooni.

Kui Teil on oma joonised, siis saatke need hinnapäringuks meile või registreerige end meie professionaalide konsultatsioonile. Kui veel kahtlete meie võimekuses, siis altpoolt leiate mõned meie keeruliseimad eriprojektide järgi tehtud majad.

1

Luksusvilla Norras Oslo lähedal Lillestrøm’i linnas. Ehitatud aastal 2010. Maja on suurte avatud silletega, fassaadil on kasutatud nelja eri laiusega seedrilaua profiili ja esimesel korrusel garaaži osas on puidust välisseina peale valatud dekoratiivne monoliitbetoonsein.

2

Luksusvilla Bodo linnas Norras. Ehitatud aastal 2009. Majal ei ole esimesest kolmanda korruseni ühtegi kohakuti asetsevat kandvat seina. Maja kolmas korrus on ehitatud liimpuitraamidele ja on täielikult avatud (korruse kõrgus põrandast harjani 5,5 m). Majal on osaliselt klaaskatus ning maja otsas asetseval konsoolsel rõdul asub mullivann kuuele inimesele.

3

Luksusvilla Hammerfesti linnas Norras. Ehitatud aastal 2014. Majal on osaliselt konsoolne teine korrus ning üks välissein ja suur aknamassiiv on kaldega.

4

Viiekordne kortermaja Narviku linnas. Ehitatud aastal 2012. Kõik kandvad konstruktsioonid on puidust.

5

Kolme korteriga ridaelamu Hitra külas Norras. Ehitatud aastal 2013/2014. Fassaadil kasutatud kolme eri laiusega puitu, suured avatud silded. Madalamate katuste tuulutus on lahendatud läbi korrus kõrgemal asuvate katuste parapettide.

6

Lasteaed Kirkenesi linnas Norras. Kõik kandvad konstruktsioonid on puidust. Klaasist varikatused. Madalenergiamaja vastavalt Norra standardile NS 3700. Ehitatud aastal 2013.

7

Villa Narviku lähedal Norras. Ehitatud aastal 2011. Osa seinu ja aknaid negatiivse kaldega (vesi jookseb mööda seina ja aknaid). Suured avatud silded.

8

Seve Ehituse AS-i puiduladu. Väga suured avatud silded puittaladega. Ehitatud aastal 2014.

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma kontaktandmed

  Lisa Fail

  Sisesta oma kontaktandmed

   Sisesta oma kontaktandmed

    Kontakt

    Seve Ehituse AS

    Tallinna kontor
    Laki põik 2, 12915 Tallinn

    Telefon: +372 6 645 843
    E-mail: seve@seve.ee    myyk@seve.ee

    Võta Ühendust