Kontakt

Administratsioon

img_vello

Vello Enniste

Tegevjuht/ juhatuse esimees
+372 56 68 5548
+372 66 45 840
vello.enniste@seve.ee

ANNIKA KIVI

Juhiabi
+372 56 20 2055
+372 66 45 843
seve@seve.ee

ANNELI ERM

Personalijuht
+372 56 20 2151
+372 66 45 841

anneli@seve.ee

Müügiosakond

Henri Enniste

Müügiosakonna juht/ juhat.liige
+372 56 48 9158
henri.enniste@seve.ee

Victor Martinez

Müügiinsener
+372 56 97 0767
victor@seve.ee

Marek Mardisoo

Müügiinsener

+372 50 41 546

marek@seve.ee

 

AIRI TOMESTI

Müügiinsener

+372 56202152

airi@seve.ee

Projektijuhtimine

Ulmar Tuulik

Projektijuht (Norra)
+372 56 20 2051
ulmar@seve.ee

Margus Kikas

Projektijuht (Eesti)
+372 56 81 7501
margus.kikas@seve.ee

Margus Krasnov

Projektijuht (Norra)
+372 56 20 2150
margus.krasnov@seve.ee

Liitu meiega

Kõige kaugemale jõuab ja suurimat edu saavutab see, kes on kõige rohkem töötanud enese ületamiseks.
– Antoine de Saint- Exupery
Avarda oma võimeid ja saavuta edu Seve edukas kollektiivis!

 

Vaata tööpakkumisi

Kõige kaugemale jõuab ja suurimat edu saavutab see, kes on kõige rohkem töötanud enese ületamiseks.
– Antoine de Saint- Exupery
Avarda oma võimeid ja saavuta edu Seve edukas kollektiivis!

 

Vaata tööpakkumisi

Partnerid

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma kontaktandmed

Sisesta oma kontaktandmed

Sisesta oma kontaktandmed

Lisa Fail

Kontakt

Seve Ehituse AS

Tallinna kontor
Laki 34, 12915 Tallinn

Tartu kontor
Sepa 15C-104, 50113 Tartu

Telefon: +372 6 645 843
Faks: +372 6 645 847
E-mail: seve@seve.ee    myyk@seve.ee

Võta Ühendust